MAM UKOŃCZONE 18 LAT
TAK
NIE
Potwierdzam, iż zapoznałem się z Regulaminem Konkursu, jak i Regulaminem Świadczenia Usług Drogą Elektroniczną i akceptuję ich treść.
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych - zobacz Administratorem danych osobowych jest Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o., ul. Wołoska 22, 02-675 Warszawa. Konkurs jest kierowany wyłącznie do osób pełnoletnich, dlatego mając na uwadze obowiązujące przepisy prawa mamy obowiązek zweryfikować wiek osób wchodzących na naszą stronę oraz zobowiązać je do zapoznania się z zasadami konkursu. W tym celu przetwarzane będą informacje takie jak informacja o pełnoletności, IP użytkownika, data logowania się na stronie, fakt potwierdzenia zapoznania się z Regulaminem konkursu. Do czasu zgłoszenia Uczestnika do konkursu dane te pozostają dla nas całkowicie anonimowe. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich brak uniemożliwi dostęp do strony. Więcej informacji dotyczących danych osobowych Uczestników konkursu dostępne jest w Regulaminie.


ZAMKNIJ

KONKURS ZAKOŃCZYŁ SIĘ 23.10.2022 ROKU.

DZIEKUJEMY!

KONTAKT
Pytania dotyczące Konkursu można kierować mailem na adres: info@namieszajzbacardi.pl

PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI NA IMPREZĘ HALLOWEEN: YOUNG LEOSIA, KUKON | BACARDI X HOUSE OF TRAP

Grzegorz R.

Jacek K.

Patrycja K.

Wojciech Ł.

Tetiana K.

Anna M.

Oleksii F.

Kamila H.

Karina A.

Maksym A.

Sebastian K.

Valentyna S.

Wiktoria W.

Serhii K.

Ewa R.

Michał J.

Adrian O.

Michał S.

Mikhailo K.

Michał M.

Weronika P.

Tomasz D.
ZAMKNIJ

ZESTAWY BACARDI
ZAMKNIJ
Pytania dotyczące Konkursu można kierować mailem na adres:
konkurs@namieszajzbacardi.pl
Konkurs trwa od 19.10.2022 do 23.10.2022 w sklepach Żabka na terenie Polski, dotyczy zakupów z aktywną aplikacją żappka. Jeden dowód zakupu uprawnia do otrzymania jednego kodu do zgłoszenia w konkursie.
W promocji mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie. Szczegóły w regulaminie.• PIJ ODPOWIEDZIALNIE: WWW.PIJODPOWIEDZIALNIE.PL©AVANTI Agencja reklamowa

Dzięki! Twoje zgłoszenie zostało wysłane, damy Ci znać w wiadomości e-mail jeśli wygrasz